جدیدترین مدل مانتو و پالتو پاییزه سوفیا – مهرماه ۹۸

راهنمای خرید مانتو پاییزه
راهنمای خرید مانتو پاییزه
۳۰ مهر ۱۳۹۸
50 درصد تخفیف مانتو و پالتو
تخفیف ۵۰ درصدی مانتو و پالتوهای تک سایز سوفیا
۳۰ مهر ۱۳۹۸

جدیدترین مدل مانتو و پالتو پاییزه سوفیا – مهرماه ۹۸

مانتو و پالتو پاییزه سوفیا مهر 98

پاییز یعنی مهر و آبان و آذر. فصلی پر از رنگ و زیبایی. فصلی که با آغاز شدنش شهر حال و هوای مدرسه و دانشگاه به خودش میگیره و کوچه و خیابونای شهر دوباره پر میشه از زندگی و جنب و جوش. پاییز هم مثل باقی فصل های سال پر از شگفتی های خلقت خداست که زیبایی هاش هر چشمی رو خیره میکنه.

با اومدن ماه مهر و شروع فصل پاییز کم کم با گرمای تابستون خدافظی میکنیم و آماده میشیم برای سرمای پاییز و زمستون. با اومدن مهر، زمین هم حال و هوای پاییزی به خودش میگیره و شروع به تغییر میکنه. رنگ عوض میکنه و با روزای ابری و بارونیش شهر رو پر میکنه از حس و حال عاشقی. مگه میشه پاییز باشه و عاشقی نکرد؟

با تغییر زمین و حال و هواش، خیلی از ما دست به تغییر میزنیم. تو دکوراسیون خونه، تو لباسی که میپوشیم، تو رنگ مو و خیلی چیزهای دیگه. مهر و پاییز یه شروع خوبه واسه تغییر کردن.

تو پاییز باید شیک تر از هر فصلی بود

پاییز فصل زرد و نارنجی برگهای خشک شدست. چه فصلی قشنگ تر از پاییز برای پوشیدن لباس های زرد و نارنجی؟
تو پاییز با سرد شدن هوا لباس های پشمی و مخملی و چرمی از کمد لباس ها بیرون میان و جاشون رو میدن به لباسهای نازک تابستونی. مگه میشه با لباس مخملی و چرم شیک تر نشد؟

 

زیبایی های فصل پاییز

در یک مقاله جدا از سایت سعی کردیم بیشتر در مورد انتخاب مانتو برای پاییز بگیم. اگه دوست داشته باشید میتونید نوشته “راهنمای خرید مانتو پاییزه” رو هم بخونید.

جدیدترین مانتوها و پالتوهای پاییزه سوفیا رو داخل ویدئوی زیر براتون جمع آوری کردیم. مانتوهایی که تو ماه مهر طراحی و آماده شدن. توضیحات این مانتوها و قیمت هاشون رو میتونید از فروشگاه ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *